Dane teleadresowe

Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie

ulica: Kościuszki 161
kod pocztowy: 37-600
poczta: Lubaczów
miejscowość: Lubaczów
powiat: lubaczowski
województwo: podkarpackie
telefon: 16 632 1836
fax: 16 632 1836
e-mail: sekretariat@zs-lubaczow.com
WWW: zs-lubaczow.com

Adresy e-mail i telefony poszczególnych jednostek

Jednostka

Telefon

Adres e-mail

Sekretariat (16) 632 1836 sekretariat@zs-lubaczow.com
Pokój nauczycielski (16) 632 8051
Rada Rodziców rada.rodzicow@zs-lubaczow.com
Samorząd Uczniowski samorzad.uczniowski@zs-lubaczow.com
Pedagog (16) 632 8053 pedagog@zs-lubaczow.com
Higienistka szkolna (16) 632 8055
Biblioteka (16) 632 8056 biblioteka@zs-lubaczow.com
Hala sportowa (16) 632 8052
Internat (16) 632 8054 internat@zs-lubaczow.com
Schronisko (16) 632 8054 schronisko@zs-lubaczow.com
Warsztaty Szkolne (16) 632 1510 warsztaty.szkolne@zs-lubaczow.com